Lista e bizneseve

Bar Kafe Kend Lojrash El-Xhohoen

Rr.Teodor Keko, Astir, Albania

Bar Kafe Kend Lojrash El-Xhohoen

Auto Servis ELI

Rr.Ndre Mjeda, Ish Parku, Albania
069 838 3777

Auto Servis ELI

Big Market

Rr. , Myslym Shyri, Albania

Big Market

Popcorn Express

Rr.Tre Dëshmorët pranë K.M.Y Yzberisht 02, Yzberisht, Albania
+355 69 699 1482

Popcorn Express

Anna Market

Rr.Gramoz Pashko ( Vilat Gjermane ) Anna Market 2, Vilat Gjermane, Albania

Anna Market

IMPULS COMPUTER

Rr.Petro Nini Luarasi 150 m mbi Shkollen e Baletit, Tregu Elektrik, Albania

IMPULS COMPUTER

Piceri Sulaj

Rruga Muzaka , 50 m perballe shkolles , Don Bosko, Albania

Piceri Sulaj

EPA Training Center

perballe karburant Kastrati Ngjitur me Ozon Electronics 100 metra nga Astiri, Astir
0696373173

EPA Training Center

Klinika Dentare Saqellari

Rr - 3 Deshmoret, pallati E88 perballe KMY, Yzberisht, Albania

Klinika Dentare Saqellari

albania-autohouse

Yzberisht, Albania
069 588 8194

albania-autohouse

PASTRIM KIMIK

RRUGA DERVISH HIMA, PRANE BIG MARKET, Rruga e Elbasanit, Albania
+355682059509

PASTRIM KIMIK

Instituti I Gjuheve Te Huaja Glorious Skills

Adresa 1: Rr. ``Thanas Ziko`` ne Medrese, pran Shkolles ``Misto Mame`` 1000 Tirana , Medreseja, Albania

Instituti I Gjuheve Te Huaja Glorious Skills

Blej & Shes

Rr.Qemal Stafa, 9 - Kateshe, Albania

Blej & Shes

Linda - Dent

Rruga. Teodor Keko,perballe Tirana Bank, Astir, Albania

Linda - Dent

Hidraulik

Rr Tre Deshmoret , Yzberisht, Albania

Hidraulik

Studio Perkthimi

Rr.Bulevardi Gjergj Fishta, Pran Gjykates, Ish Ekspozita Shqiperia Sot, Albania

Studio Perkthimi

Flore's Pizza

Rr.Panajot Pano,Pallati Molla sh.p.k ( Yaberisht ), Yzberisht, Albania
0692566866

Flore's Pizza

Servis Erjon

Prane Policise Bahkiake , Ish Parku, Albania
0696114363

Servis Erjon

KUJTIMI - 06

Kamez, Albania
0692085098

KUJTIMI - 06

Farmaci Buqesore Neyton

Tregu Elektrik, Albania
04 2366 816

Farmaci Buqesore Neyton

Bizneset e fundit

RROBAQEPSI RONI

Prerje, riparime per Meshkuj & Femra

Trane, Tregu Elektrik Shiko më shumë
SINDIKATA E TE VETPUNESUARVE

Behu pjese e Sindikates se Te Vetepunesuarve dhe thuaju ndal padrejtesive ndaj biznesit.

Pelikani Security

Shoqëria e parë shqiptare që mund t'ju siguroj e t'ju realizojë ëndrrën tuaj!

Lule Natyrale Amantia

DHURO NJE BUQETE BEJ TE LUMTUR DIKE

Jufka Dibre

Ne prodhojmë më të mirën.

BORA Laundry

ZGJIDHJA PER LAVANTERINE TUAJ

Bojaxhi

Andrea koci

Tirane, Myslym Shyri Shiko më shumë

Publikoni ofertat tuaja

Produkte me Skonto

Eventet

JU KRIJONI


Fillimisht zgjidh planin tarifor qe pershtatet me buxhetin dhe strategjine tuaj.

Me pas perdor formen e rregjistrimit per te rezervuar hapsiren e biznesit tuaj ne liste.

Ne formen e rregjistrimit pershkruani rreth biznesit tuaj adresen, kontaktet, vendos logon e biznesit tuaj, imazhe qe perfaqsojne biznesin tuaj.
 

NE PUBLIKOJME


Biznesi juaj del online vendoset ne rubriken perkatse

Ju keni mundesine qe te shtoni permbajtjen ne me shume se nje gjuhe. 

Ju mund te shtoni oferta dhe eventet qe organizoni per biznesin, si dhe mund te beni ndryshime te detajeve te biznesit tuaj.

BIZNESI VIZITOHET


Sapo biznesi postohet  ne listen e bizneseve, ai behet i gatshem per tu vizituar nga perdoruesit tane.

Kompania juaj shfaqet ne te gjithe motoret e kerkimit kombetare dhe nderkombetare.

Ju filloni qe te merrni trafik te vlefshem ne websitin tuaj.Biznesi juaj eshte shfaqet gjithashtu edhe ne telefonat mobile.

Agjensia Free Advertise

Me një eksperience disa vjecare në tregun e promocionit dhe marketingut, kompania jonë është munduar të jetë e suksesshme nëpërmjet përpjekjeve të vazhdueshme. Këto përpjekje kanë të bëjnë me përshtatjen dhe ndjekjen e një trendi të ri global që është i orientuar drejt rrjetave sociale dhe moshës së bashkë - krijimit.
Vizioni jonë është ritja e komuniteteve dhe krijimi i tregetisë në një botë të ndërlidhur në mënyrë elektronike.

RRETH NESH    KONTAKT     PAKETA    google plus 1youtube 1twitter 1facebook 1